Залишаюсь українцем Bohdan Hawrylyshyn

ISBN:

Published:

288 pages


Description

Залишаюсь українцем  by  Bohdan Hawrylyshyn

Залишаюсь українцем by Bohdan Hawrylyshyn
| | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 288 pages | ISBN: | 8.13 Mb

У своїх спогадах Богдан Гаврилишин розкриває секрет власного життєвого успіху, який полягає у постійному бажанні працювати над власним розвитком та на користь ближніх.Життєвий шлях Богдана Гаврилишина є добрим прикладом для молодих лідерів. ВінMoreУ своїх спогадах Богдан Гаврилишин розкриває секрет власного життєвого успіху, який полягає у постійному бажанні працювати над власним розвитком та на користь ближніх.Життєвий шлях Богдана Гаврилишина є добрим прикладом для молодих лідерів.

Він показує як важливо не боятись самостійно мислити і відважно мріяти навіть за найскрутніших обставин.Леонід Кравчук, Перший Президент України пише: «Ця книга спогадів дуже цікава особливо для молоді. Автор, якого я добре знаю, розповідає, як він, хлопець із українського села, який жив під польським і радянським режимами та німецькою окупацією, пережив з великими пригодам Другу світову війну, пізнав світ і став людиною світу залишаючись українцем».За словами письменника та літературознавця Івана Дзюби, «у своїх спогадах Богдан Гаврилишин говорить, що непереборний інтерес до навколишнього і потяг у широкі світи зродився у нього ще з дитинства.

Спершу він задовольняв його читанням книжок, а згодом пізнавати світ довелося ціною власного, часом гіркого, досвіду. Тяжкою працею він утвердив себе в чужих краях, став визнаною у світі людиною, але не позбувся українського кореня і потреби у рідній землі. Спогади підтверджують гасло, яким керується Богдан Гаврилишин: «Мислити глобально, діяти локально». Добре було б, якби цей принцип засвоювала наша сучасна молодь».Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи», засновник фонду «Люди майбутнього» дає таку характеристику: «Хлопець з села. Лісоруб. Інженер. Професор. Радник президентів, дипломатів і міжнародних корпорацій.

Людина світу… Богдан Дмитрович Гаврилишин – людина, яка постійно вчиться та мріє і крок за кроком йде вперед у пошуках гармонії.Ця книга про можливості і відкриття, про надії і сподівання, про молодь і для молоді, про мистецтво життя».«Мріяти, вірити, ставити мету та досягати її – такою є історія Богдана Дмитровича Гаврилишина.

Ось лише деякі із його чеснот, що надихають мене особисто: віра у людей, щирість, активна суспільна позиція на світових теренах, любов до України, безмежне бажання вчитися та пізнавати світ, мудрість та жартівливість … Ця книга про особистість, яка вийшла із українського села та увійшла у світову еліту лідерів, що впливають та змінюють навколишній світ… Зазирніть за завісу часу, та упевніться в тому, що надзвичайне – можливе!», - написав Дмитро Шимків, Генеральний директор Microsoft УкраїнаEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Залишаюсь українцем":


oracle-marketing.com

©2013-2015 | DMCA | Contact us