Průlom (Stínové operace, #3) Myke Cole

ISBN: 9788073982867

Published:

Paperback

304 pages


Description

Průlom (Stínové operace, #3)  by  Myke Cole

Průlom (Stínové operace, #3) by Myke Cole
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 304 pages | ISBN: 9788073982867 | 8.66 Mb

Velké Znovuprobuzení se nerodilo v poklidu. Po celé zemi se v lidech všech národností budí magie. Spolu s ní v sobě tito „Napojení“ nalézají děsivé schopnosti: přivolat bouřku, nechat ožít mrtvé, podpálit všechno jediným dotekem. Ti, v nichž seMoreVelké Znovuprobuzení se nerodilo v poklidu. Po celé zemi se v lidech všech národností budí magie.

Spolu s ní v sobě tito „Napojení“ nalézají děsivé schopnosti: přivolat bouřku, nechat ožít mrtvé, podpálit všechno jediným dotekem. Ti, v nichž se Projeví magie, si budou muset vybrat: stanou se ovčáckým psem a budou hlídat stádo, nebo vlkem, který stádo sežere. Je po krvavé bitvě o Operační základnu Hranice. Prezident byl skandálně obviněn z velezrady. Podplukovník Jan Thorsson, známý jako Harlekýn, se stává národním hrdinou, zároveň ale také vyvržencem z vojenských složek, které byly jeho jedinou rodinou.

Portomant Oscar Britton pobývá v exilu, odkud spolu se skupinou rebelů bojuje za rovnoprávnost Napojených. Konkuruje mu však mocná rivalka: Skylla, chodící zbraň, bojující za lidstvem posvěcený apartheid, v němž je nucen žít její druh. Skylla se nezastaví před ničím. Její nelidské vojsko vtrhne do New Yorku a jedinou silou, která dokáže zabránit masakru, jsou vojáci Jednotek nadpřirozených operací. A pokud Harlekýn chce, aby ho vzali zpět, bude se muset postavit této šílené ženě ze své minulosti, kterou její moc změnila v cosi ďábelského…Enter the sum

Related Archive Books

  1. 04.05.2014The Sooner The Better
  2. 25.07.2012Death Singer


Related Books


Comments

Comments for "Průlom (Stínové operace, #3)":


oracle-marketing.com

©2013-2015 | DMCA | Contact us